Uzpildes stacijas - Gastronomijas ēdenstaka Suņu draudzīgam ceļotājam!

Jan 11, 2024

Vai Tu esi ceļojumā Latvijā un meklē atbilstošu un suņu draudzīgu restorānu, kas piedāvā sātīgas maltītes un brīnišķīgu atmosfēru? Tad Suņu draudzīgs restorāns "Straujupīte" jāapmeklē obligāti! Ne tikai mēs piedāvājam plašu ēdienkarti, kas apmierinās pat visprasīgākos garšas pumpurus, bet arī uzņemam Tavu mājdzīvnieku. Turklāt šī mājīgā ēdenstaka ir ideāli piemērota lieliskai atpūtai laikā, kad esi "uzpildes stacijas" posmā ceļojuma laikā.

Restorāna "Straujupīte" apskats

Restorāns "Straujupīte" ir vieta, kas vienmēr iepriecina mūsu viesus, neatkarīgi no tā, vai esat ar draugiem, ģimeni vai mājdzīvniekiem. Mēs piedāvājam mājīgu un siltu atmosfēru, kas nostiprina saikni starp saviem klientiem un personālu. Ar dejām rokās un brokastīm galdā mēs garantējam, ka šīs uzpildes stacijas visi ceļotāji atpūtīsies maksimāli.

Mēs novērtējam svaigumu un kvalitāti, tāpēc mūsu ēdienkartē atrodam tikai labākos un svaigākos produktus. Uzpeldi "Straujupītē" un izbaudi gaļu un zivis, svaigus salātus, gardumus no plakanās pankūkas, karstu zupu un iecienīto desertu klāstu. Neaizmirstami cepumi un brūvējumi arī sagaida ceļotājus, lai sniegtu mirkli garšas baudījumā. Mēs zinām, kādus ēdienus mūsu viesi novērtēs, tāpēc mūsu Ēdienkarte ir veidota ar vislielāko uzmanību un rūpību.

Mūsu ēdienkarte

Restorāna "Straujupīte" ēdienkarte ir izstrādāta, lai apmierinātu dažādas garšas un izvēles. Mūsu chefs, ar savu radošumu un pieredzi, ir radījis unikālus ēdienus, kas iepriecinās pat visizmeklētākos gastronomijas mīļotājus. Piedāvājam "Uzpildes stacijas" ēdienkartes sastāvdaļas, kas garantē aizraujošu un garšīgu maltīti.

Garšīgi uzkodas

 • Siļķu biezpiena sautējums: Garšīgs un tradicionāls ēdiens, ko mēģina tikai ceļotāji.
 • Skābā krējuma cepumi ar meness piena siera mērci: Maigi cepumi ar kraukšķīgu struktūru, kas sader lieliski ar meness piena siera mērci.
 • Cūku auss picas : Karstas picas ar sulīgu cūku ausu, svaigu sieru un marinētiem gurķiem.

Dej un zivs

 • Lēcu brokastis ar spinātiem: Spēcīgas garšas lēcu brokastis, ko papildina svaigi pagatavoti spināti un sviestmaize.
 • Saldētā menca ar kartupeļu biezeni: Garšīgi cepti kartupeļi uzsieti apceptā menca ar mērce.
 • Zivju plācenīši ar garneles mērci: Svaigi zvejoti zivju plācenīši, kas sader ar apetīti izraisošo garneles mērci.

Salāti un zupas

 • Greipfrūtu salāti ar mandarīnu mērci: Atsvaidzinoši greipfrūtu salāti ar aromātisku mandarīnu mērci.
 • Gardākā skābvīna zupa: Siltā, barojošā skābvīna zupa, kas aizrauj gan sirdi, gan prātu.
 • Dārzeņu buljons ar svaigiem garšaugiem: Veselīgs un bagāts dārzeņu buljons, kas vairo Tavu enerģiju

Deserti

 • Šokolādes fondē ar svaigiem augļiem: Sieriņš, kas sulīgi plūst uz karstas šokolādes kūkas, ko rotā svaigi augļi.
 • Smalkmaizītes ar vaniļas krēmu: Mīksta maizīte, kas ir pārklāta ar saldu vaniļas krēmu.
 • Kārtainais kūkas gabaliņš ar zemesriekstu mērci: Kārtainais kūkas gabaliņš ar riekstu garnējumu, kas saredz, kad to griez.

Suņu draudzīgs restorāns "Straujupīte"

Ikdienas dzīves ātrajā apstākļu vilnī atrodas brīdi, kad ir jāizdodas ceļojumā, lai lāpātu arī mūsu garšu brokastis. Ja Tu esi mājdzīvnieka mīlulis, tad ir vērts apmeklēt restorānu "Straujupīte", jo mēs esam viens no mazajiem suņu draudzībām Latvijā, kas uzņem suņus mūsu mājīgajā restorānā. Mums ir savi noteikumi un protokoli, lai pārliecinātu, ka kādu mirkli kopā ar savu mājdzīvnieku ir godīgas un jautras.

Mēs nodrošinām papildus pakalpojumus, lai jūsu mājdzīvnieki justos ērti un ērti kopā ar jums. Esam radījuši īpašu suņu bāru, kurā jūsu četrkājis draugs var izbaudīt mājās pagatavotus suņa cepumus, maltītes un dažādus suņu draudzīgus tualešu apstākļus. Mēs arī piedāvājam laukumu, kurā jūsu suņiem ir brīva vieta, lai pabūtu un sastaptu citus mājdzīvniekus.

Suņiem draudzīgs restorāns - atpūties "uzpildes stacijas" posmā

Vēlies baudīt lieliskus un svarīgus mirkļus kopā ar ģimeni un mājdzīvniekiem? Atrodu šo pasauli "Straujupītē"! Mēs vērtējam katru viesu un katru četrkāju draugu. Izturi mūsu virtuvi un baudām garšīgu maltīti. "Straujupīte" ir ceļvedis caur Latvijas garšas ēdenstabu.

Nāc un izbaudi mūsu svaigās un garšīgās maltītes, pamošanās brokastis, biļetes vakariņas. Atrodu brīnišķīgu un mājīgu atmosfēru, kas sniegs Tev jauku garšas pieredzi. Vēlieties uz "Straujupīti" un esam pārliecināti, ka mūsu restorāns kļūs par Tavu mīļo ēdienstaciju.

Izvēlies "Straujupīte" kā savu uzpildes staciju Latvijas ceļā

Ja vēlies izbaudīt gardas maltītes Latvijas ceļotāju uzpildes stacijā, tieši "Straujupīte" ir īstā vieta. Ar svaigiem produktiem, mājīgu atmosfēru un draudzīgu personālu mēs nodrošinām, ka katrs Tavs apmeklējums būs patīkami izjūtams.

Apmeklē restaurant "Straujupīte" un sāc baudīt fantastiskas gastronomijas piedzīvojumu Latvijas vidū. Izvēlies mūsu uzpildes staciju un nekad neapstājies garšas piedzīvojumu meklējumos. Mēs esam šeit, lai nodrošinātu, ka jūs iegūstat tikai vislabāko, ko Latvijas virtuve var piedāvāt.